Ertemeli Kredi Veren Bankalar

18

Herkesin zaman zaman nakit sıkıntısı olabilir. Yeni bir yatırım yaparken, örneğin ev veya araba alırken, veya borç kapatmak için, evlilik veya bedelli askerlik gibi özel durumlar için nakit sıkıntısı yaşamak ve kredi alarak bunu gidermek mümkün olabilir. Bankalardan veya finans kurumlarından ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi veren kurumlar zaman zaman ertelemeli kredi kampanyaları düzenlemektedir. Erteleme kredi geri ödemelerinin belirli bir süre sonra yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu kullanıcıları çok rahatlatmaktadır. Ertelemeli krediler, 3 ay, 6 ay, 9 ay gibi sürelerle ertelenebilmektedir. Bu zaman dilimlerini bankalar belirlemektedir.

Daha fazla mesaj

Ertelemeli kredi veren bankalardan biri TEB tir. Bedelli askerlik veya nakit sıkıntısı gibi durumlarda TEB kredilerinden ertelemeli olarak yararlanabilirsiniz. Banka müşterilerine 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusunun ardından kredi notunuzun incelenmesi ve uygun ise kredi kullandırılması söz konusu olacaktır. 36 ay vadeli kredinizi 3 ay erteleme ile ödemeye başlayabilirsiniz. Dosya masrafı ödeme durumu da söz konusu olmamaktadır.

Deniz bank müşterileri için özel bir bedelli askerlik kredisi düzenlemiş. Buna göre, bedelli askerlik için kredi almak isteyenler 3 ay ertelemeli olarak kredi kullanabilirler. Son derece avantajlı olan bu kredi kapsamında, bedelli askerlik için nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Öte yandan, bütçenizi sarsmadan 3 ay ertelemeli olarak ödemelerinize başlayabilirsiniz. Özellikle ani gelişen uygulama için son derece avantajlı bir kampanya.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.