Halkbank Bireysel Temel İhtiyaç Ve Destek Kredisi

3

Hem ülkemizin hem de tüm dünyanın yaşadığı sağlık sorunları, berberinde ağır bir ekonomik yük de getirdi. Birçok insan işinden oldu ya da ağır enflasyon oranları yüzünden çeşitli ekonomik sorunlarla yüz yüze geldi. Ülkemizde ekonomi alanında atılan faydalı adımlardan biri olan düşük faizli ihtiyaç kredisi konusunda gerekli adımlar atıldı. Bu konuda en olumlu davranan bankaların ise devlet bankaları olduğu söylenebilir. Halkbank, Ziraat bankası ve Vakıfbank pandemi sürecinde verdiği cazip koşullu kredilerle birçok insanın yükünü hafifletiyor. 3 veya 6 ay ertelemeli olarak tercih edilebilen Halkbank bireysel temel ihtiyaç ve destek kredisi, oldukça düşük faizlerle veriliyor.

Halkbank Pandemi Kredisine Nasıl Başvurulur?

Birçok bankacılık işleminde olduğu gibi, Halkbank bireysel temel ihtiyaç ve destek kredisine de online olarak başvurulabiliyor. Bunun için bankanın internet sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapılması gerekiyor. Burada sunulan form doldurularak ön talep yapılmış oluyor. İletişim bilgileri, kişisel bilgiler, yararlanılmak istenen kredi tutarı ve vade seçenekleri belirtiliyor. Daha sonra müşteri temsilcisi tarafından aranıp randevu alınıyor.

Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisini Kimler Alabilir?

Halkbank’ın düşük kredilerle verdiği bireysel temel ihtiyaç kredisinden, daha önce kredi kullanmış olmak ya da bankanın müşterisi olmak gibi şartlar aranmıyor. Bu kredi türünden yararlanmak için; T.C. vatandaşı olmak, düzenli bir gelire sahip olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak yetiyor. Kredi alma koşullarını yerine getiren herkes bankanın dönemsel olarak uyguladığı bu fırsattan yararlanabiliyor.

  • Aylık %0,49 faiz oranı
  • 36 aya kadar vade seçenekleri
  • 6 ay ödemesiz dönem seçeneği

 

Halkbank Pandemi Destek Kredisinde Kredi Puanı Etkili mi?

Her ihtiyaç kredisinde olduğu gibi, Halkbank bireysel temel ihtiyaç ve destek kredisinde de bir takım kredi kullanım koşulları bulunuyor. Fakat bu dönemde özellikle devlet bankalarının kredi koşullarını daha basit bir hale getirdiği söylenebilir. Kredi puanı düşük olan başvuru sahipleri, teminat göstererek veya kefil bularak bu kampanyadan yararlanabiliyor. Banka 10 bin Liraya kadar 36 ay vadeli düşük faizli kredisinden yeterli şartları taşıyan herkesi yararlandırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.